SLEVA 10% na všechny helmy. Slevový kupón : HELMA

Přihlásit se

Správa účtu

Souhlas se zpracováním osobních údajů - Heuréka/Zboží


Souhlas se zpracováním osobních údajů - Heuréka/Zboží.cz

Uděluji tímto výslovný souhlas společnosti Martin Mařas, IČ: 61216836, se sídlem Spořilovská 996, 514 01 Jilemnice, zapsané živnostenským odborem Městské úřadu Jilemnice, číslo registrace 360804 (dále jen „Provozovatel“), aby v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR zpracovávala tyto následující osobní údaje:

  • Jméno
  • Příjmení
  • Kontaktní email

Vaše osobní údaje se shromažďují a zpracovávají za účelem vyhodnocování spokojenosti zákazníků a nezávislého hodnocení nákupu (např. pomocí služeb Zboží.cz nebo Heuréka – ověřeno zákazníky). Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu.

 
Provozovatel bude vaše osobní údaje zpracovávat v souvislosti s přímým marketingem po dobu 3 let od provedení nákupu, popř. do doby odvolání tohoto souhlasu. 
Máte právo svůj souhlas související s ochranou údajů kdykoli s budoucí účinností odvolat prostřednictvím emailu na info@motostar.cz nebo odhlášením přímo v doručeném emailu. 
Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které správce zpracovává na základě jiného právního základu, než je Vámi udělený souhlas.

Dále máte právo:

  • Požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme
  • Požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů
  • Vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit
  • Požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů
  • Můžete kdykoliv podat stížnost týkající se zpracování vašich osobních údajů nebo neplnění povinností správce plynoucích z GDPR k dozorovému úřadu

Dozorovým úřadem je v ČR Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz.

 

Poskytnutí souhlasu je dobrovolné.
Upozorňujeme, že pokud nám souhlas se zpracováním a správou Vaších osobních údajů neposkytnete, nebudete moci ohodnotit nákup v našem eshopu na portálech Zboží.cz a Heuréka.cz.
Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje jsou předávány těmto zpracovatelům: Heureka Shopping s.r.o., IČ 02387727, se sídlem Praha 8, Karlín, Karolinská 650/1 - provozovatel Heureka.cz; Seznam.cz, a.s., IČ 26168685 se sídlem Praha 5, Smíchov, Radlická 3294/10 - provozovatel Zboží.cz